Přeskupení účtů v Mozilla Thunderbird

30. Říjen 2009

Mám v Thunderbirdovi více poštovních účtů (IMAP) a kvůli změně hostingu jsem přidával nové úcty, které se mi přidali dospodu. Přijde mi, že toto byla nejvíc chybějící funkce, co mi vadila na Thunderbirdu. A přitom řešení je velmi jednoduché.

Stačí si stáhnou a nainstalovat rozšíření Folderpane Tools. Po restartu Thunderbirdu musíte znovu do Addonů (Doplňků), které najdete v Tools menu (Nástroje). U tohoto rozšíření klikněte na Options (Nastavení). Tam už jednoduše určíte, který účet má být defaultní (hlavní) a pomocí move up / move down seřadíte ostatní účty.

Zdroj: Best Add-ons for Mozilla Thunderbird

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Žádné komentáře

Animovaný gif

28. Leden 2009

Online služba PICASION (pokud nezrušíte, vaše obrázky se vloží do galerie).

Freeware program UnFREEz.

Online generátor Ajaxload čekacích ikonek při využívání AJAXu.

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Žádné komentáře

Registrace do katalogů

11. Prosinec 2008

Pro jeden web jsem si nechal udělat registraci do asi 120 katalogů za 2Kč za katalog (2,5 Kč i s screenshotem, nyní jsou ceny vyšší). Cena to byla dobrá a služby také. Díky tomu tak mohu otestovat, do kterých katalogů se vyplatí registrovat, pokud bych to dělal já znova ručně.

Níže vidíte seznam katalogů odkud přišel alespoň jeden návštěvník (seřazeno podle subjektivní kvality založené na počtu přístupů):

Samozřejmě byl odkaz na můj web vložen i do jiných katalogů, takže mám více zpětných odkazů pokud se na to díváme z pohledu SEO (Search Engine Optimization).

Dobré je vložit odkaz také do České Wikipedie.

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , | Žádné komentáře